Якщо Вам не підійшов товар, ми можемо запропонувати вам обмін або повернення.

 

Оформляючи замовлення на сайті, Ви автоматично погоджуєтеся з умовами роботи інтернет-магазину:

 - Транспортні витрати по поверненню бракованого товару оплачується Продавцем.

 -  Повернення товару з будь-яких інших причин оплачується Покупцем.

 

 ⁃ Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту покупки, в новому і не пошкодженому стані. (Збережено товарний вигляд, бірки і без сторонніх запахів парфумів, прального порошку, тощо.)  В іншому випадку ми можемо прийняти товар, без відшкодування його вартості.

 ⁃ Повернення коштів здійснюється впродовж 5 банківських днів з моменту отримання товару Продавцем.

 

Відповідно до чинного закону "Про захист прав споживачів" товари, придбані по знижці в період акцій, обміну та поверненню не підлягають! 

На категорію Уцінка, Знижки та товари які зазначенно в: статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р №1023-ХІІ та Додатки №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р №172, немає обміну і повернення.
Згідно з діючими нормами законодавства, уціненні товари і нижню білизну належної якості не підлягають поверненню або обміну*.

*Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р №1023-ХІІ та Додатки №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р №172 , до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), відносяться: парфюмерно-косметичні вироби, нижню білизну тощо. (в списку дуже багато товарів).

Для додаткової інформації:

info@fini.ua

 

!!! ВАЖЛИВО !!!

Перевіряйте товар одразу при отриманні у відділенні Нової Пошти в присутності співробітника компанії. 
При виявленні пошкодження упаковки або механічних пошкоджень на товарі, потрібно зробити фото фіксацію та зателефонувати Вашому менеджеру, для допомоги у вирішенні проблеми.
За межами нової пошти, ми не несем відповідальність за замовлення.
Неперевірені товари на  пошті по бракам розглядатися не будуть.