Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Товари для бізнесу

Товари для бізнесу

Комерційна діяльність будь-якого роду вимагає безліч спеціальних інструментів і обладнання. Особливо в питаннях, пов'язаних з безпекою. Тому ми підготували асортимент сигнальних пристроїв, спеціальних меблів та інших товарів, які стануть в нагоді власникам приватної справи будь-якого напрямку.

Засоби для безпеки

Безпека і збереження майна в майстерні, кабінеті або на складі природно турбує власників. Для повноцінного захисту необхідно встановлювати охоронні системи, спеціально розроблені для конкретного об'єкта.

Але існує безліч пристроїв, які допоможуть підвищити ефективність існуючої системи безпеки або влаштувати її з нуля самостійно. Серед таких пристроїв:

  • датчики руху з сигналізацією;
  • окремі камери спостереження;
  • детектори цілісності скла і відкриття дверей.

Це невеликі і недорогі пристрої, які попереджають про порушення периметра і вчасно зреагувати. Вони підійдуть для захисту комерційної і особистої власності від несанкціонованого проникнення і інших неприємностей.

Особиста безпека і збереження майна

Крім забезпечення захисту від зловмисників, такі пристрої мають і більш практичне застосування. Наприклад, допоможуть знайти забутий десь смартфон або проконтролювати пересування домочадців.

Спеціальні меблі та складське обладнання

Разом із забезпеченням захисту, потрібно забезпечити і необхідну меблі. Збірні стелажі для інструментів і товарів на складі, візки та органайзери потрібні будь-якому кабінету, складу або майстерні.

Співробітники інтернет-магазину товарів для бізнесу Fini ретельно вибирають і поставляють якісну спеціальні меблі та обладнання з країн Європи та США. Пряма модель поставок дозволяє встановлювати чесні ціни на якісні вироби, які виготовляються безпосередньо в Європі і США або на замовлення компаній звідти.

Інші товари

Асортимент доступного спеціального обладнання дуже широкий, і включає в себе техніку і пристосування для роботи в перспективному напрямку клінінгових послуг, обладнання для автомайстерень та інших потреб.

Замовляйте необхідні товари, медичне обладнання, системи відеоспостереження та інші спеціальні меблі з вигідною ціною і доставкою по всій країні. Всі замовлення дорожче 500 грн доставляються безкоштовно Новою Поштою та іншими транспортними компаніями.

Немає товарів

Вгору